Grass Valley

Dünyanın en büyük entegre yayın sistemleri üreticilerinden Grass Valley'in Türkiye Çözüm Ortağı olarak donanım ve yazılım ürünlerimiz ile sizlere uçtan uca çözümler sunuyoruz.

Devamı →

Orad Hi-Tech Systems

Dünyanın 1 Numaralı grafik sistemi üreticisi, Türkiye'nin 1 Numaralı ekibiyle sizler için buluştu! Her türlü KJ, Videowall, Sanal Stüdyo, Spor Yayıncılığı ve diğer çözümlerimizle sizlerin yanındayız.

Devamı →

SGL Broadcast

SGL video arşiv sistemlerinin uzman sağlayıcısıdır. Konatus olarak sayısal içerik yönetimi alanındaki deneyimimiz, ve iş ortağımız SGL ile sizlere tüm video arşiv ihtiyaçlarınız için esnek çözümler sunuyoruz.

Devamı →

Kaliteli Ürünler

uzun süren detaylı bir analiz süreci sonunda karar verilmiş, sektörün en önde gelen, kendi alanlarında en kaliteli ürünleri geliştiren markaları.

+

Kaliteli Ekip

Çözüm arayışınızda size en doğru çözümü önerecek kadar tecrübeli, çağın gerçeklerini kavrayacak kadar genç, yeni gelişmelere ayak uyduracak kadar dinamik bir ekip.

=
 • 1. Kalite;
 • İsteklere uygun iyi analiz edilmiş;
 • Gelecek perspektifi sayesinde ileriki dönemleri kapsayan;
 • Sadece satışı değil devamını da içeren;
Çözümler.
 • Projelerimiz

  Başarı hikayesi olarak tanımlayabileceğimiz, projelerimiz arasından öne çıkan bir kaç çalışma!

  Tüm Projeler ->
 • Tv24 VideoWall

 • Stadyum Interaktif Ekran

 • StarTv Grafik Entegrasyon

Haberler


(Tümü)
HDVision GrasValley'i Tercih Etti
Kurulduğu 2010 yılından bu yana, hem yurtiçi hem de yurtdışında pek çok önemli prodüksiyona  imza atan outside broadcastin lider kurulu ..
BugünTv Yeni Haber Stüdyosu
İpek Medya Grubu’nun Mecidiyeköy'deki ana binasında bulunan ve BugünTv tarafından Ana Haber Stürdyosu olarak kullanılan stüdyo Konatus Ltd t ..
PopStar 2013 Seyircisiyle Buluştu.
StarTv'nin yeni yaın dönemindeki iddialı yapımlarından PopStar 2013, 21 Mart 2013'te izleyicileriyle buluştu. Bülent Ersoy, Orhan Gencebay, Se ..

Ürün Haberleri

Orad IBC 2013 fuarında HDVG grafik paltformu ailesinin yeni kompakt ür...
GV Director™ Nonlinear Live Production System, canlı yayın üretim...
Yayın grafik sistemlerinde lider marka Orad, Las Vegas'ta düzenlenen N...
Scroll to Top