HDVision GrasValley'i Tercih Etti

LDK8000 EliteKurulduğu 2010 yılından bu yana, hem yurtiçi hem de yurtdışında pek çok önemli prodüksiyona  imza atan outside broadcastin lider kuruluşu  HD Vision, kamera parkını genişletme projesi içerisinde GrassValley LDX Technology ve LDK 8300 kameraları tercih etti.

3 adet HD OB-Van ve 3 adet HD SNG ile müşterilerine hizmet veren HD Vision,bu yeni alımla edinmiş olduğu 2 adet  Emmy® ödüllü LDK-8300 Super SloMo kamera ve 4 adet High-Definition multiformat LDK-8000 Elite prodüksiyon kamerası ile hali hazırda varolan kamera mevcudunu daha da güçlendirdi.

LDX technology

PopStar 2013 Seyircisiyle Buluştu.

popstar 2013 StarTv'nin yeni yaın dönemindeki iddialı yapımlarından PopStar 2013, 21 Mart 2013'te izleyicileriyle buluştu. Bülent Ersoy, Orhan Gencebay, Serdar Ortaç ve Demet Akalın'ın jüri olarak yer aldığı programda Konatus Ltd. yayın grafik, entegrasyon ve destek hizmetiyle StarTv'nin yanındaydı.

Orad Open House Başarı ile Gerçekleştirildi

OradEvent mini Orad İstanbul Open House, 17 - 18 Aralık 2012 tarihleri arasında İstanbul Bosphorus Renaissance Otel'de sektörün geniş katılımı ile gerçekleştirildi. Dünyanın önde gelen yayıncılık sistemleri üreticisi Orad'ın sektörde öncü KJ sistemlerinden Video Server çözümlerine, yenilikçi TD Control ve Radio Tv den MAM çözümü iFind'a kadar pek çok ürünün uzmanları tarafından tanıtıldığı etkinliğimizde, sektörün her alanından misafirlerimiz, Orad'ın ürünlerini yakından tanıma fırsatına kavuşurlarken, aynı zamanda uzmanlar ile birebir fikir alışverişinde bulunma şansına da eriştiler.

GrassValley Open House Başarı ile Gerçekleştirildi

GV eventGrass Valley'in Edition Hotel'de 6 Aralık 2012 tarihinde yaptığı "Open House" etkinliği büyük bir katılım ile birlikte çok canlı bir ortamda gerçekleşrtirildi. Sektörün her alanından katılımcılar ile Grass Valley'in uzman mühendis ve yöneticilerinin buluştuğu etkinlikte Grass Valley'in sektöre yenilik getiren ürünleri, LDX serisi kameralar, Karrera resim masası ve Stratus medya iş akışı sistemleri tanıtıldı. 

Tv24 Orad PowerWall ile Yayında

Tv24 yeni yayın döneminde girdiği yenilenme sürecinde oluşturduğu yeni dijital stüdyoları için Orad PowerWall çözümünü seçti. Konatus Ltd'nin deneyimli teknik kadrosunun ve bilgi birikiminin de desteği ile beraber çok kısa bir zaman içerisinde zorlu proje başarı ile sonuçlandırılıdı.

Devamını oku...

Sayfa 1 / 5

Scroll to Top