ZIXI

Zixi kullanıcılarına yayın kalitesinde videoları genel internet ve özel ip ağları üzerinden tüm dünyaya ulaştırma imkanı sağlayan öncül bir yazılım sistemidir.

Devamı →

GRASS VALLEY

Avrupa'nın en büyük entegre yayın sistemleri üreticisi Grass Valley'in Türkiye Çözüm Ortağı olarak donanım ve yazılım ürünlerimiz ile sizlere uçtan uca çözümler sunuyoruz.

Devamı →

JVC

Yüksek kalite ses ve video ürünlerinin lider geliştiricisi ve üreticisi JVC , üstün teknoloji ürünleri ve Konatus Ltd. tecrübesi ile hizmetinizde.

Devamı →

MEDIA ALLIANCE

Kuruluşundan bugüne kadar Media Asset Management sektöründe pekçok ilke imza atan, dünyanın ilk web tabanlı MAM çözümünü üreten Media Alliance, tüm çözümleri ile birlikte Konatus Ltd'de.

Devamı →

ORAD

Dünyanın 1 Numaralı grafik sistemi üreticisi, Türkiye'nin 1 Numaralı ekibiyle sizler için buluştu! Her türlü KJ, Videowall, Sanal Stüdyo, Spor Yayıncılığı ve diğer çözümlerimizle sizlerin yanındayız.

Devamı →

DIGIMETRICS

Built-in video oynatıcısı, otomatik ses seviye düzeltmesi gibi özellikleri ile sektörde fark yaratan Digimetrics QC çözümleri ile artık gözünüz arkada kalmayacak.

Devamı →

AJA

AJA Video Systems , profesyonel yayın ,yüksek kaliteli ve düşük maliyetli etkin dijital video edinimi , arayüz , iletişim ve profesyonel yayıncılık için masaüstü çözümlerinin üreticisi .

Devamı →

DISK ARCHIVE

Düşük toplam maliyet, mükemmel çevreci yapısı ile güvenli, yüksek performanslı medya arşivi.

Devamı →

SGL Broadcast

SGL video arşiv sistemlerinin uzman sağlayıcısıdır. Konatus olarak sayısal içerik yönetimi alanındaki deneyimimiz, ve iş ortağımız SGL ile sizlere tüm video arşiv ihtiyaçlarınız için esnek çözümler sunuyoruz.

Devamı →

Ottomam

Ottomam kurumsal seviye bir dijital varlık yönetim çözümüdür. Tüm varlık yönetimi, video düzenlemekullanıcı yönetimi vb. modern web tarayıcıları üzerinden yapılabilir.

Devamı →

VENTUZ

Sunumlarınızı artık eski standartlardan kurtarıp 3 Boyutlu ve tamamen interaktif hale getirmenin zamanı geldi. Ventuz Sunum sisteminin araçları ile sizlere yepyeni olanaklar sunuyoruz.

Devamı →

SUPERMICRO

Supermicro; Sunucu, depolama, iş istasyonu, network ve yüksek performanslı bilgisayar üretiminde önde gelen markalardan birisidir.

Devamı →
Scroll to Top